9809101

به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان استان یزد، مهدی سالاری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در نشست هم اندیشی  مهندسین برق استان یزد که با حضور شهرداران مناطق یزد، رئیس و اعضای هیئت مدیره سازمان، اعضای کمیسیون تخصصی برق  و مهندسان برق سازمان برگزار شد، با بیان اینکه یکی از اجزای مهم در اکوسیستم تاسیسات برق ساختمان، استفاده از تجهیزات برقی استاندارد است افزود: مهندسین به هیچ عنوان نباید اجازه دهند از تاسیسات غیر استاندارد استفاده شود.
مهندس عزیزی شهردار یزد هم با اشاره به گسترش همکاری های شهرداری با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گفت: پیگیری ها و تلاش سازمان نظام مهندسی برای ارتقا کیفیت ساخت و ساز در استان قابل تقدیر است.
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان یزد نیز در این  نشست با اشاره به تفاهم نامه با نظام مهندسی ساختمان گفت: تغییر تعرفه کنتور اول از ساخت و ساز به مسکونی و یا درخواست کنتور دوم و بیشتر منوط به ارائه تأییدیه سیم سوم و کلید محافظ جان از سازمان نظام مهندسی می باشد.
محسن صحراکاری، نماینده هیئت مدیره در کمیسیون برق و خزانه دار سازمان در این نشست مطرح کرد: سالانه بیش از 1000 نفر در اثر برق گرفتگی در کشور فوت می کنند و با تفاهم نامه جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با شرکت توزیع برق استان به سمتی میرویم که دیگر شاهد برق گرفتگی در ساختمان نباشیم.
در این نشست دکتر سریری استاد برجسته رشته برق به ارائه نکات اجرایی نظارت برق و مبحث ۱۳مقررات ملی ساختمان پرداخت.

منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید:

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سایر اخبار

  • برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید.
مجموعه گیتی هوم
ارسال پیام در واتس اپ