nezaratejra1construction-for-security-services11NEC3-Contracts-Construction-06-17-thumb1high-rise-sales1
نظارت بر اجرا
مشاوره اجرا
خدمات اجرایی

 خدمات نظارت بر اجرا

     یکی از پارامترهای مهم در اجرای ساختمان، نظارت بر اجرا بصورت مستمر و دقیق بر کلیه آیتم های اجرایی می باشد. اگرچه در زمان طی مراحل صدور پروانه از طرف سازمان نظام مهندسی یک مهندس ذیصلاح مسئولیت نظارت را بر عهده می گیرد، اما با توجه به حجم بالای آیتم ها، حضور یک مهندس باتجربه از نظر اجرایی در پروژه به صورت تمام وقت الزامی می باشد. در مواردی حضور آن فرد به دلایل زیر کافی نبوده و نیاز به انجام مشاوره توسط فرد دیگر می باشد:

  • فرد مجری، تخصص جامع و کافی را در اجرا و نظارت بر آیتم های اجرایی نیروها و پیمانکاران ندارد و نیاز به استفاده از تجربیات مکمل به صورت پاره وقت در کنار خود در موارد خاص را دارد.
  • فرد سرمایه گذار برای ساخت (کارفرما) اطمینان کافی از پیمانکار در رابطه با دقت اجرایی و نظارت بر عملکرد نیروها را ندارد و حضور و نظارت فرد دیگری را به منظور افزایش کیفیت انجام آیتم های اجرایی، جلوگیری از انجام دوباره کاری ها و تخریب ها، کاهش هزینه ها، تجربه کافی در زمینه مسائل خاص مهندسی لازم می داند.
  • درصورت اجرای قرارداد مدیریت پیمان فی مابین پیمانکار و کارفرما، کارفرما قصد کنترل آیتم های اجرایی، صحت صورت وضعیت  هزینه ها و نظارت دقیق روی عملکرد پیمانکار را دارد.
  • باتوجه به تجربیات سرمایه گذار در زمینه کارهای ساختمانی، قصد دارد که خود به طور مستقیم با پیمانکاران جزء وارد قرارداد شود و انجام عملیات ساختمانی را به صورت کلی به یک پیمانکار نسپارد. لذا در این بخش نیاز دارد که از تجربیات یک مهندس مجری برای هماهنگی بین پیمانکاران و همچنین یک مهندس ناظر به منظور مسائل فنی و تخصصی مرتبط با آن رشته استفاده نماید.

در موارد فوق می توان از خدمات بخش نظارت و مشاوره در اجرای گروه مهندسی گیتی هوم استفاده نمود. این خدمات می تواند به صورت خدمات حضوری و غیرحضوری به صورت پاره وقت (روزانه، هفتگی، ماهیانه) بسته به نوع و میزان درخواست کارفرما تعریف شود.

      در این بخش پس از ارسال فرم درخواست توسط کارفرما یا پیمانکار و تکمیل اطلاعات و شرح درخواست ایشان، بازدیدی به صورت رایگان از پروژه انجام خواهد شد و توافقات لازم فی مابین طرفین مبنی بر نوع خدمات، میزان نیاز، نحوه ارائه خدمات و هزینه ها انجام خواهد شد. درصورت تمایل به ثبت درخواست خدمات مشاوره و نظارت بر اجرا، درخواست خود را از طریق کلیک زیر ثبت نمایید:

نظارت بر اجرا

برای استفاده از خدمات نظارت بر اجرا آیکن زیر را کلیک نمایید:

  • برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید.
مجموعه گیتی هوم
ارسال پیام در واتس اپ