1. برای سبک سازی ساختمان چه روش اجرایی پیشنهاد میگردد؟

  جهت سبک سازی ساختمان یکی از روش های موجود استفاده از روش اجرایی سازه های LSF می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله آشنایی با سازه پیش ساخته LSF و مزایای آن مراجعه نمایید.

 2. جهت افزایش سرعت اجرا چه روش هایی وجود دارد؟

  جهت افزایش سرعت اجرای ساختمان یکی از روش های موجود استفاده از روش اجرایی سازه های LSF می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله آشنایی با سازه پیش ساخته LSF و مزایای آن مراجعه نمایید.

 3. جهت افزایش عمر نما چه راهکاری وجود دارد؟

  جهت افزایش عمر نما استفاده از پوشش های نانو پیشنهاد میگردد. جهت مشاهده و مقایسه محصولات نانو به صفحه محصولات نانو مراجعه فرمایید.

 1. سیستم های سرمایشی مشترک در ساختمانهای اداری و صنعتی چیست؟

  سیستم های سرمایشی متنوعی وجود دارند که میتوان در ساختمانهای صنعتی و اداری بطور مشترک استفاده کرد، که ازجمله آنها میتوان به چیلر اشاره نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله سیستم های سرمایشی در ساختمان های اداری و صنعتی مراجعه نمایید.

 2. سیستم های سرمایشی مختص ساختمان های صنعتی به چند دسته تقسیم می شوند؟

  سیستم های سرمایشی مختص ساختمان های صنعتی از تنوع بالایی برخور دارند مانند زنت، هواساز و …… . جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله سیستم های سرمایشی در ساختمان های اداری و صنعتی مراجعه نمایید.

 3. آیا می توان سرمایش را از سقف ایجاد کرد؟

  یکی از جدیدترین سیستم های سرمایش، سیستم سرمایش از سقف است که سرمایش را به واسطه ی سقف به محیط منتقل می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله سقف سرد مراجعه نمایید.

 4. سیستم های اطفاء حریق که نصب و راه اندازی آسان و مصرف انرژی پایینی دارند، کدامند؟

  سیستم اطفاء حریق vortex نصب وراه اندازی سریع و آسان و سیستم مه آب مصرف انرژی پایینی دارد، برای اطلاع بیشتر از عملکرد این 2 سیستم و سیستم های مشابه به مقاله سیستم اطفاء حریق اتوماتیک مراجعه نمایید.

 5. در محیط های بزرگ صنعتی و اداری از چه سیستم اطفاء حریقی استفاده می شود؟

  سیستم های اطفاء حریق اتوماتیک آبی، گازی، پودری و….. از جمله سیستم هایی هستند که در محیط های حساس به کار می روند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله سیستم اطفاء حریق اتوماتیک مراجعه نمایید.

 6. سیستم های گرمایشی مشترک در ساختمان های اداری و صنعتی کدامند؟

  سیستم آب گرم، سیستم گرمایش خورشیدی و ….. از جمله سیستم های گرمایشی مشترک در ساختمان های اداری و صنعتی می باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله سیستم های گرمایشی در ساختمان های اداری- صنعتی مراجعه نمایید.

 7. روش هایی جهت داشتن گچ بری سبک، زیبا و قابل شست و شو چیست؟

  استفاده از ابزارهای دکوراتیو این امکان را فراهم می کند که به طور همزمان از یک گچ بری زیبا، سبک و قابل شست و شو برخوردار شویم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله سیستم های گرمایشی در ساختمان های اداری- صنعتی مراجعه نمایید.

 8. مناسب ترین سازه برای احداث پس از حوادث طبیعی مانند سیل و زلزله چیست؟

  سازه ی ابرخشت یک سازه ی مقاوم نسبت به چادر می باشد که در شرایط بحرانی به سرعت قابل احداث می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله سازه ابر خشت مراجعه نمایید.

 9. آیا سازه ای سازگار با محیط زیست که در کوتاه ترین زمان ساخته شود، وجود دارد؟

  سازه ی ابرخشت متشکل از کیسه های پروپیلن و خاک می باشد که از این جهت با محیط زیست سازگار است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله سازه ابر خشت مراجعه نمایید.

 10. برای افزایش طول عمر سازه ی بتنی و فولادی از چه ماده ای استفاده می شود؟

  برای افزایش طول عمر سازه از پلیمرهای frp به نام های GFRP و CFRP استفاده می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله سازه ابر خشت مراجعه نمایید.

 11. بهترین راهکار جهت افزایش راندمان کاری چیست؟

  برای افزایش راندمان کاری می بایست بهترین فضای کاری متناسب با محل زندگی خود برای کارمندان محیا شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله دفتر کار باز مراجعه نمایید.

 12. از چه طریقی می توان آسایش و راحتی کارمندان را در محیط کاریشان افزایش داد؟

  با تغییر فضای کار قدیمی به فضای کار منعطف می توان آسایش و راحتی کارمندان را تا حد قابل توجهی افزایش داد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به مقاله دفتر کار باز مراجعه نمایید.

سایر مقالات

 • برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید.
مجموعه گیتی هوم
ارسال پیام در واتس اپ