behinesazi11CSIIIboards1Optimization051Optimization021
بهینــه سازی
بازطراحی نقشه ها
سبک سازی سازه ها

خدمات بهینه سازی

     خدمات مختلف طراحی از جمله محاسبات سازه، طراحی معماری و تاسیسات توسط مهندسین عمران، معماری و تاسیسات انجام گرفته و توسط نظام مهندسی از نظر کفایت مورد بررسی قرار می­گیرد. طرح های پیشنهادی اگرچه از لحاظ معیارهای حداقل مورد کنترل کنترلرهای نظام قرار می گیرد اما از نظر بهینه بودن، کنترل نمی گردد. تجربه نشان داده است به علت تعرفه های نسبتا پایین طراحی و عدم داشتن تجربه کافی در زمینه طراحی، میزان بهینه بودن طراحی از جنبه های مختلف آن عموما مورد توجه بسیاری از مهندسین طراح قرار نمی گیرد.

 بهینه بودن طراحی از جنبه های مختلف می توان مورد بررسی قرار داد. به طور مثال در طراحی اسکلت ساختمان توزیع متناسب نیروها، بهینه سازی مصرف میلگرد، افزایش دهانه ستون ها، کاهش ضخامت سقف، سبک سازی سازه و …. از جمله مسائلی است که طراح می تواند با داشتن تجربه کافی به بهینه ترین شکل ممکن طراحی خود را انجام دهد.

 مهندس آرشیتکت نیز می تواند با درنظر گرفتن مسائل مختلف طبق به روزترین متدهای طراحی با حداقل فضای در اختیار خود بهترین و مدرن ترین طراحی را مطابق با نظر کارفرما به انجام رساند به گونه ایکه چشم هر بازدیدکننده ای را به خود جلب نماید. تعریف مناسب فضاها، مناسب ترین چیدمان فضاها، نورکافی در فضاها، حداقل فضاهای پرت در کاربری های مختلف و …. از جمله مسائلی است که مورد توجه آرشیتکت قرار می گیرد.

      استفاده از سیستم های تاسیساتی گرمایشی و سرمایشی متناسب با موقعیت و فضاهای داخلی نیز می تواند هزینه های جاری ساختمان را در آتی به میزان قابل توجهی کاهش دهد. این مسئله از جمله مشکل عمده ساختمان هایی است که در ابتدا از این مسئله غافل بوده اند و به شدت در نحوه یکنواختی توزیع و میزان مصرف انرژی و هزینه های جاری موثر خواهد بود.

      لذا اهمیت خدمات بهینه سازی طراحی کاملا مشهود و ملموس می باشد. گروه فنی و مهندسی گیتی هوم با تشکیل کارگروه های باتجربه و کارآزموده می تواند خدمات مناسبی در زمینه بهینه سازی با حداقل هزینه به متقاضیان ارائه نماید. در صورت تمایل به ثبت درخواست خدمات بهینه سازی و استعلام قیمت پروژه خود بر روی گزینه زیر کلیک نمایید تا بررسی های لازم توسط گروه انجام پذیرد:

بهینه سازی

برای استفاده از خدمات بهینه سازی آیکن زیر را کلیک نمایید:

  • برای عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید.
مجموعه گیتی هوم
ارسال پیام در واتس اپ