BIMTaipei-Pop-Music-Center-TPMC-c-Arup121
خدمات طراحی
نقشه های اجرایی
طراحی معماری
طراحی گودبرداری
طراحی نما
طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی سازه

 خدمات طراحی

     به طور کلی خدمات طراحی ساختمان شامل سه بخش عمده سازه، معماری و تاسیسات می­ باشد. علی رغم اینکه ظاهرا بخش طراحی مورد توجه بسیاری از سازندگان و سرمایه گذاران قرار نمیگیرد، یکی از مهمترین مواردی است که از ابتدای شروع برنامه ­ریزی ساخت باید مورد توجه قرار گیرد.

طراحی بهینه و مناسب سازه می تواند در کاهش هزینه ­ها، متعادل نمودن نیروها در سازه، پایداری مناسب در برابر زلزله، افزایش دهانه بین ستون­ ها، مانور بیشتر در نقشه معماری، انتخاب نوع اسکلت و مقایسه سیستم­ های سازه­ای مختلف، سبک سازی سازه و کاهش مصرف میلگرد تاثیرگذار باشد.

طراحی تخصصی نقشه های معماری تاثیر به سزایی در نقشه داخلی فضاها، طراحی فضاهای مشاعات، لابی، نمای ساختمان، فضاسازی حیاط و … که منجر به استفاده بهینه تر از فضاهای موجود و رضایت بیشتر مشتری و فروش بیشتر آن ملک یا آپارتمان می شود. فعالان این حوزه اثر طراحی تخصصی را تا بیست درصد ارزش آن ملک نیز برآورد نموده اند. همچنین با طراحی مناسب متریال مورد استفاده در بخش های مختلف ساختمان می توان حتی با مصالح ارزان تر، یک طرح شاخص به بهترین نحو برای شرایط موجود طراحی نمود که آن نیز نهایتا منجر به کاهش هزینه ها می­گردد.

طراحی تاسیسات ساختمان و انتخاب سیستم های سرمایش و گرمایش متناسب با محیط و شرایط منطقه­ ای از دیگر مواردی است که می تواند در وجود یک سیستم تهویه مطلوب تاثیرگذار باشد. طراحی سیستم های تاسیساتی باید با درنظرگرفتن دیدگاه کوتاه مدت و بلندمدت باشد. به این معنی که هزینه های اجرایی اولیه و هزینه های تعمیر و نگهداری آن سیستم به طور دقیق بررسی و مدنظر قرار گیرد. بخش طراحی ساختمان های مسکونی شامل طراحی لوله کشی آب، فاضلاب، سیستم سرمایش، گرمایش و …. می باشد، که از ملزومات نقشه ها توسط ارگان های ذیربط بوده اما درنظرگرفتن هزینه، بازده، عمر مفید، نیروهای متخصص در شرایط منطقه ای نیز حائز اهمیت است.

     گروه فنی و مهندسی گیتی هوم سعی دارد با استفاده از به کارگیری کارگروه های مهندسین جوان فارغ التحصیل از دانشگاههای برتر ایران بتواند کلیه مسائل مرتبط با طراحی از جمله کارایی، هزینه­ ها و مسائل اجرایی را به طور همزمان در طراحی مدنظر قرار داده و با کمترین هزینه ممکن، عموم را در زمینه طراحی نقشه های مرتبط با ساختمان یاری نماید. لذا در صورت تمایل به درخواست تهیه و استعلام قیمت نقشه های مرتبط با صدور پروانه ساختمانی می توانید از طریق گزینه های زیر درخواست خود را ثبت نمایید تا از طرف کارشناسان مجموعه به منظور استعلام قیمت، طراحی و تهیه نقشه های معماری، سازه و تاسیسات با شما در اسرع وقت تماس حاصل شود:

طراحی مهندسی موردنظر را انتخاب کنید:

این بخش مربوط به طراحی سازه و گودبرداری می باشد. جهت ورود به این قسمت آیکن زیر را کلیک نمایید:

 

این بخش مربوط به طراحی معماری، دکوراسیون داخلی و نما می باشد. جهت ورود به این قسمت آیکن زیر را کلیک نمایید:

 

این بخش مربوط به طراحی نقشه های اجرایی می باشد. جهت ورود به این قسمت آیکن زیر را کلیک نمایید:

 

این بخش مربوط به طراحی تاسیسات مکانیکی و برقی می باشد. جهت ورود به این قسمت آیکن زیر را کلیک نمایید:

 

  • براي عضويت در خبرنامه ايميل خود را وارد نماييد.
مجموعه گیتی هوم
ارسال پیام در واتس اپ